Přejít na e-shop

Prehlásenie o prístupnosti

Táto webová prezentácia sa snaží zohľadniť prístupnosť a bezbariérovosť webu podľa bežne uznávaných zásad pravidiel tvorby prístupného webu a pokynov novely 570/2009 zákona 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy.
 
Prezentácia je vytvorená podľa špecifikácií vydávaných konzorciom W3C podľa použitého značkovacieho jazyka HTML 4 Transitional, HTML 5 alebo XHTML 2.2 Transitional a dodržuje syntaktickú a sémantickú správnosť.
Obsaj ke kompletne oddelený od štýlu pomocou kaskádových stýlov. Prezentáciu je možné používať aj na iných výstupných zariadeniach (mobilné telefóny, hlasové čítačky a pod.).
Niektoré doplňujúceinformácie (zvlášť dokumenty na stiehnutie) sú na stránkach dostupné v iných formátoch, najčastejšie v PDF. Pre zobrazenie dokumentov v tomto formáte je potrebné mať nainštalovaný prehliadač  Adobe Reader, ktorý je zdarma na stiahnutie na stránkach spoločnosti Adobe inc., alebo iný program schopný zobraziť formát PDF.
Niektoré doplnkové či multimediálne funkcie tohoto webu môžu byť vytvorené pomocou technológie Adobe Flash a môžu vyžadovať nainštalovaný doplnok prehliadača Adobe Flash Player, ktorý je zdarma k stiahnutiu na stránkach spoločnosti Adobe inc.
 
Pre úplné fungovanie týchto stránok je nutné mať v prehliadači podporovaný a povolený JavaScript.
 
 

Sme špičkou v našom odbore

\n
Navrhneme pre vás technicky optimálne riešenie v čo najkratšom čase. Ušetríme vám náklady a vždy viete, že sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku.

To nie je všetko

\n
\n

Dôvodov, prečo s nami začať spolupracovať je oveľa viac.

\n
Podivejte se
Coroll zastupuje největší výrobce v oboru
Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním cookies, nevyhnutných pre dobré fungovanie webu.